Cumartesi , 13 Ağustos 2022
Anasayfa » Doktor haber » O doktora Çankaya’dan mektup var!

O doktora Çankaya’dan mektup var!

CumhurbaÅŸkanı Abdullah Gül, Akdeniz Ãœniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ä°srafil Kurtcephe ve Türkiye’nin ilk yüz nakli ameliyatını gerçekleÅŸtiren Prof. Dr. Ömer Özkan’a tebrik mektubu gönderdi.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, organ nakli konusunda yapılan başarılı çalışmalara verdiği desteklerden dolayı Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsrafil Kurtcephe ile operasyonları yapan ekibe tebrik mektubu gönderdi.

Mektubunda, Akdeniz Ãœniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonsrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı ekibi tarafından Antalya’da gerçekleÅŸtirilen ve dünya tıp tarihine geçen baÅŸarılı operasyonlardan gurur duyduÄŸuna deÄŸinen CumhurbaÅŸkanı CumhurbaÅŸkanı Gül; Ãœniversite Rektörlüğü olarak organ konusunda yapılan çalışmalara verdiÄŸi destekten dolayı Akdeniz Ãœniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ä°srafil Kurtcephe’ye, yurtiçi ve yurtdışında büyük takdir toplayan baÅŸarılı çalışmalarından dolayı Plastik, Rekonsrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı BaÅŸkanı Yrd. Doç. Dr. Özlenen Özkan baÅŸta olmak üzere, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Ãœyesi Prof. Dr. Ömer Özkan ve tüm ekibe tebriklerini dile getirdi.

Medimagazin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.