Pazartesi , 20 Mayıs 2024

O doktora Çankaya’dan mektup var!

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsrafil Kurtcephe ve Türkiye’nin ilk yüz nakli ameliyatını gerçekleştiren Prof. Dr. Ömer Özkan’a tebrik mektubu gönderdi.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, organ nakli konusunda yapılan başarılı çalışmalara verdiği desteklerden dolayı Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsrafil Kurtcephe ile operasyonları yapan ekibe tebrik mektubu gönderdi.

Mektubunda, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonsrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı ekibi tarafından Antalya’da gerçekleştirilen ve dünya tıp tarihine geçen başarılı operasyonlardan gurur duyduğuna değinen Cumhurbaşkanı Cumhurbaşkanı Gül; Üniversite Rektörlüğü olarak organ konusunda yapılan çalışmalara verdiği destekten dolayı Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsrafil Kurtcephe’ye, yurtiçi ve yurtdışında büyük takdir toplayan başarılı çalışmalarından dolayı Plastik, Rekonsrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özlenen Özkan başta olmak üzere, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Özkan ve tüm ekibe tebriklerini dile getirdi.

Medimagazin

Bir yanıt yazın