Cuma , 28 Şubat 2020
Anasayfa » Doktor haber » Doktoru taciz eden tutuklandı

Doktoru taciz eden tutuklandı

Trabzon’da bir kafeteryada A.D. adlı doktoru taciz ettiği iddia edilen H.Ş., çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

Enis Yıldırım’ın haberine göre, Trabzon’un Atatürk Alanı’nda bir kafeteryada arkadaÅŸlarıyla birlikte oturan Doktor A.D., ihtiyaç gidermek için ikinci kattaki lavaboya çıktı. Bir süre sonra A.D.’nin çığlıkları duyan arkadaÅŸları yardımına koÅŸtu.  A.D.’nin bir kiÅŸiyle tartıştığı gören arkadaÅŸları, ne olduÄŸu sordu. Bunu üzerine genç doktor tacize uÄŸradığını belirterek olay yerine polis çağırılmasını istedi. Olay yerine ulaÅŸan polis ekipleri, H.Åž. adlı kiÅŸiyi gözaltına aldı. Taksim polis merkezinde ifadesi alınan H.Åž. hakkındaki suçlamaları reddetti.HAKÄ°M GÖRÃœNTÃœLERÄ° Ä°ZLEDÄ°

H.Ş. ifadesi alındıktan sonra adliyeye sevk edildi. Nöbetçi savcı H.Ş.’yi tutuklama talebi ile nöbetçi mahkemeye gönderdi. H.Ş. elinin kadının eteğine sürüldüğünü belirterek arkadaşları geldikten sonra bağırmaya başladığını söyledi. Bunu üzerine nöbetçi hakim güvenlik kamere görüntülerini H.Ş.’ye izlettirdi ve arda arda sorular sordu. Görüntülerde elini kadına uzandığı iddia edilen H.Ş. sarkıntılık yapmak suretiyle cinsel saldırı suçundan tutuklandı. H.Ş. tutuklama kararına itiraz etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir