Cuma , 28 Şubat 2020
Anasayfa » Doktor haber » BaÅŸasistanlık yerleÅŸtirme sonuçları açıklanmıştır.

Başasistanlık yerleştirme sonuçları açıklanmıştır.

saglik bakanligi [Converted]

Bakanlığımız Eğitim ve Araştırma Hastaneleri Başasistan kadrolarına atanmaya hak kazanmış olan adaylarınbaşvuru esnasında yapması gereken işlemler.

A- BAŞVURDUĞU KADROLARDAN BİRİNE YERLEŞTİRİLMİŞ OLAN ADAYLAR AŞAĞIDA DURUMLARI İTİBARIYLA BELİRTİLEN BELGELERİ, İLAN TARİHİNİ MÜTEAKİP 15 GÜN İÇERİSİNDE DOĞRUDAN YA DA KARGO İLE BAKANLIĞIMIZ TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU BAŞKANLIĞINA ULAŞTIRMALARI GEREKMEKTEDİR.

 

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkanlığının Adresi

Nasuh Akar Mahallesi Ziyabey Caddesi 1407.Sokak No:4

Balgat-ANKARA

 

1-    Bakanlığımıza bağlı ya da Bakanlık dışındaki herhangi bir kamu sağlık kurumunda çalışmayan (açıktan atanacak) adayların sunacakları belgeler:

 

-          Savcılıktan alınan Adli Sicil Kaydı

-          Nüfus Cüzdanı Sureti

-          İkametgâh belgesi

 

2-    Bakanlığımıza bağlı olan sağlık birimlerinde çalışan adaylar ile Bakanlığımız dışındaki her hangi bir kamu sağlık kurumunda çalışan adaylar herhangi bir belge sunmayacaklardır.

B- SINAVDA BAÅžARILI OLDUÄžU HALDE BAÅžVURDUÄžU KADROLARDAN

HER HANGÄ° BÄ°RÄ°NE YERLEÅžTÄ°RÄ°LEMEMÄ°Åž OLAN ADAYLARIN DÄ°KKATÄ°NE:

– Bakanlığımız eÄŸitim ve araÅŸtırma hastaneleri için ilan edilen kadrolardan herhangi birine, baÅŸarılı olduÄŸu halde puan sıralaması itibarıyla yerleÅŸtirilme imkânı bulunamayan adaylar ek yerleÅŸtirme için ikinci defa tercihte bulunabileceklerdir.

– BoÅŸ kalan kadrolara yapılacak ikinci yerleÅŸtirmede adayların takip edecekleri iÅŸlem aÅŸamaları, boÅŸ kadro ilanı ile birlikte ayrıntılı olarak açıklanacaktır.

Sınav Sonuçlarına Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir