Pazartesi , 15 Ağustos 2022
Anasayfa » Doktor haber » Doktor cinayetinin perde arkası – izle

Doktor cinayetinin perde arkası – izle

Ali Tezel, doktor Ersin Arslan’ın öldürüldüğü cinayetin perde arkasındaki tüyler ürperten gerçeÄŸi açıkladı.

Türkiye, Gaziantep’ten gelen acı haberle sarsılmıştı. Habere göre, 85 yaşındaki hastanın tedavisini üstlenen doktor, hastanın torunu tarafından bıçaklanarak öldürülmüştü.

Uzman doktorun hayatını kaybetmesiyle birlikte tıp dünyası olayın şokunu yaşarken, hayatını kaybeden doktorun arkadaşları da iş bırakma eylemiyle cinayeti protesto etmişti.

CÄ°NAYETÄ°N PERDE ARKASI

Günlerdir adı “intikam cinayeti” olarak konuÅŸulan cinayetin perde arkasında farklı gerçeklerin olduÄŸu iddia edildi. Cüneyt Özdemir’in hazırladığı 5N 1K’ya konuk olan sosyal güvenlik uzmanı Ali Tezel, doktor Ersin Arslan’ın öldürüldüğü cinayet için tüyler ürperten bir yorum getirdi.

MESELE EMEKLÄ° MAAÅžI

Bir hasta yakını tarafından öldürülen doktor Ersin Arslan’ın intikam amacıyla deÄŸil para için öldürüldüğünü savunan Ali Tezel “mesele intikam falan deÄŸil mesele ölen hastanın emekli maaşı” dedi. Cinayetin perde arkasındaki asıl dehÅŸeti gözler önüne seren Ali Tezel, doktorun öldürülmeden 10 gün önce tehtid edilmeye baÅŸlandığını ancak emniyetin “yeterli memur yok” diyerek koruma talebini geri çevirdiÄŸini aktardı. Ölen hastanın yakınlarının doktordan “ölümü nüfus müdürlüğüne bildirmemesini” istediÄŸini kaydeden Tezel bunun sebebinin ise ölen hastanın emekli maaşı olduÄŸunu açıkladı. Yani maaşın ödenmeye devam etmesi için ölümün bildirilmemesini isteyen hasta yakını bu talebi kabul görmediÄŸi için doktor Ersin Arslan’ı öldürdü. Tezel ölen hastanın emekli maaşı ve evde bakım ücretinin ise toplamda 1480 lira olduÄŸunu açıkladı.

EnSonHaber

Ä°ÅŸte video…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.