Çarşamba , 29 Haziran 2022
Anasayfa » Doktor haber » Polis Åžok Oldu! FuhuÅŸtan Gözaltına Alınan Kadın Doçent Doktor Çıktı

Polis Şok Oldu! Fuhuştan Gözaltına Alınan Kadın Doçent Doktor Çıktı

Ä°stanbul’da yapılan fuhuÅŸ operasyonunda Ukraynalı N.O. ile birlikte 7’si kadın 13 kiÅŸi gözaltına alındı. Ukraynalı N.O.’nun doçent unvanlı tıp doktoru olduÄŸunu öğrenen polis ÅŸok oldu.

Ä°stanbul polisi, Ukraynalı N.O.’nun hem fuhuÅŸ yapmak hem de yaptırmak için ülkesinden Ä°stanbul’a geldiÄŸi ihbarı üzerine harekete geçti.

POLÄ°S TAKÄ°BE ALDI

Ä°stanbul’a geliÅŸinden itibaren takibe alınan genç kadının fuhuÅŸ yaptığı belirlendi. Ä°nternet üzerinden ve aracı kiÅŸilerle müşteri bulduÄŸu anlaşılan N.O.’nun bir fuhuÅŸ ÅŸebekesiyle de baÄŸlantısı tespit edildi.

TIP DOKTORU ÇIKTI

Delillerin toplanmasının ardından 5 ayrı adrese eÅŸzamanlı baskınlar düzenleyen polis, N.O. ile birlikte 7’si kadın 13 kiÅŸiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınan N.O.’nun doçent unvanlı tıp doktoru olduÄŸunun anlaşılması polisi bile ÅŸaşırttı.

“PROFESÖR OLACAÄžIM”

Emniyette ifadesi alınan N.O., kimseyi pazarlamadığını belirtip ÅŸunları söyledi: “Profesör olmak için çalışmalarım var. Paraya ihtiyacım vardı. Türkiye’de iyi para kazanılıyor diye duymuÅŸtum. Ben de Ä°stanbul’a geldim.” SoruÅŸturmanın ardından N.O. ile birlikte 7 kadın hastanedeki kontrollerinin ardından sınırdışı edildi. (Kaynak: Habertürk)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.