Cumartesi , 8 Ağustos 2020
Anasayfa » Doktor haber » SAMSUN’DA DOKTOR KAMÄ°L FURTUN’U ÖLDÃœREN KATÄ°L MAHKEMEDE SAÇMALADI

SAMSUN’DA DOKTOR KAMÄ°L FURTUN’U ÖLDÃœREN KATÄ°L MAHKEMEDE SAÇMALADI

samsunda-doktor-kamil-furtunu-olduren-katil-mahkemede-sacmaladi-46100 (1)

Samsun’da doktor Kamil Furtun’u silahla vurarak öldüren katil zanlısı Ä°smail Koyun’un mahkemede verdiÄŸi ifadeler ÅŸok etkisi yarattı.
Samsun Göğüs Hastalıkları Hastanesinde görevli Op.Dr. Kamil Furtun’u hastane koridorunda üç el ateÅŸ ederek vuran katil zanlısı Ä°smail Koyun, dün mahkemeye çıkarılarak tutuklanmıştı. Samsun’da doktor Kamil Furtun’u düzenlediÄŸi silahla saldırıda öldüren tutuklu Ä°smail Koyun’un mahkemede verdiÄŸi ifadeler ise ÅŸok etkisi yarattı.
Tutuklu katil Ä°smail Koyun, mahkemede, doktor Kamil Furtun’u neden vurduÄŸu ÅŸeklinde ki soruya “Bana aksakallılar göründü. Bunlar kadın ve uyuÅŸturucu ticareti yapıyorlar” gibi tutarsız ve saçma ifadeler verdiÄŸi, sürekli gülümseyerek neden yaptığı ile ilgili bir ÅŸey söylemediÄŸi ifade edildi.
Bu olaydan önce hastanenin kantininde çalıştığı kantin ihalesinin el deÄŸiÅŸtirmesi üzerine iÅŸine son verildiÄŸi belirtilen Ä°smail Koyun’un daha önceden de kasten adam yaralamak suçundan sabıkalı olduÄŸu öğrenildi.
Samsun’da doktor Kamil Furtun’u öldüren Ä°smail Koyun, olay sonrası yakalanmıştı. Ä°smail Koyun, yakalandıktan sonra doktor Kamil Furtun’u neden vurduÄŸu yönünde ki gazetecilerin sorularına da  “Canım sıkıldı. Böyle zevklerim var abi. HoÅŸuma gitti ondan vurdum” diye cevabı vererek kan dondurmuÅŸtu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir