Pazar , 21 Nisan 2024

Doktorların aşk kavgası kanlı bitti

Aynı hemşireye aşık olan iki doktorun kavgasında ‘Rambo bıçağı’ konuştu…

Tekin ATAY / AHT
Antalya’da aynı hemşireye ilgi duydukları için tartışan iki asistan doktordan A.G.K., meslektaşı M.İkbal Şaşmaz’ı, ‘Rambo bıçağı’ ile ağır yaraladı. A.G.K. teslim oldu.
ANTALYA Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi’nde görevli asistan doktor Muhammed İkbal Şaşmaz (28) ile aynı hastanenin Anesteziyoloji ve Reanimasyon Kliniği’nde çalışan asistan doktor A.G.K. (33), dün akşam saat 21.00 sıralarında konuşmak için buluştu. Aracını yol kenarına park eden A.G.K., Şaşmaz’ın otomobiline bindi ve ikili konuşmaya başladı. Kendileriyle aynı hastanede çalışan bir hemşireye ilgi duydukları için tartıştıkları öğrenilen ikiliden A.G.K., yanındaki Rambo bıçağını çıkarıp Şaşmaz’ın karnına sapladı. Ağır yaralanan meslektaşını bırakıp otomobilden inen A.G.K., bölgeden uzaklaştı. Genç doktor, bir sürücü tarafından çalıştığı hastanenin acil servisine götürüldü. Bağırsaklarının parçalandığı ve bazı iç organlarının zarar gördüğü belirlenen Şaşmaz, ameliyat edildikten sonra yoğun bakıma alındı. Teslim olan A.G.K. adliyeye sevk edildi.

TOKAT ATINCA BIÇAKLAMIŞ

Dokor A.G.K., tartışma sırasında Muhammed İkbal Şaşmaz’ın kendisine tokat attığını ileri sürerek, bu nedenle bıçakladığını söyledi.

Bir yanıt yazın