Perşembe , 20 Haziran 2024
Son Dakika

Son Dakika… Doktor bıçaklandı!

Ataşehir’de özel bir tıp merkezinde psikiyatri uzmanı olarak çalışan Uğur Yakın, kendisini takip eden bir kişi tarafından otomobilinin içinde bıçaklandı. Vatandaşlarca yakalanıp polise teslim edilen zanlının, “Uğur Yakın askerdeyken komutanımdı. Benim psikolojimi bozdu ve bende takip edip bıçakladım.” dediği iddia edildi. 

Olay, Örnek Mahallesi 35. Cadde üzerindeki Özel Doruk Tıp Merkezi’nin önünde meydana geldi. İddiaya göre, Doktor Uğur Yakın, iş yerinden çıkıp otomobiline doğru giderken, kendisini uzun süredir takip eden Barış Dur tarafından bıçak zoruyla durduruldu. Otomobile bindirilen Uğur Yakın, burada bıçaklandı. Aldığı bıçak darbeleri ile ağır yaralanan doktora, çalıştığ tıp merkezinde ilk müdahale yapıldı. Doktor Uğur Yakın, daha sonra özel bir hastaneye sevk edildi.

Olaydan sonra kaçmaya çalışan Barış Dur ise vatandaşlarca yakalanarak polise teslim edildi. Örnek Polis Merkezi’ne götürülerek ifadesi alınan Dur, daha sonra hastaneye kaldırıldı. Dur’un ifadesinde, “Uğur Yakın yedek subayken komutanımdı. Askerde benim psikolojimi bozdu. Bende takip edip bıçakladım.” dediği iddia edildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Asistanhekim.org

Bir yanıt yazın