Anasayfa / Sağlık HABER / TÜM SKANDALLAR ADANA’DAKİ BU HASTANEDE TOPLANDI

TÜM SKANDALLAR ADANA’DAKİ BU HASTANEDE TOPLANDI

Adana’da Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yeni binasında Acil Servis bölümünün kapılarının dar olması yüzünden sedyelerin geçemediği fark edilince, hastane yönetimi acil servisi eski binada bıraktı.

 
Yapılan incelemelerde ünitenin acil servis standartlarını taşımadığı belirlendi. Bunun üzerine yeni binadaki acil servis ünitesi için yeniden ihale açılarak, koridor ve kapıların istenilen ölçüde yapılması inşaatına başlandı. Yeni acil servisin 6 ay sonra tamamlanabileceği öğrenildi. Sağlık Emekçileri Sendikası Şube Başkanı Muzaffer Yüksel hastaneyi teslim alanlar hakkında soruşturma başlatılması gerektiğini savundu. Yüksel, “Eski binadaki acil serviste cerrah yok. Kan bankası da yeni binaya taşındı. Hastaneye yeni doğan servisi yapmayı da unutmuşlar. Ameliyathanenin uyandırma bölümünü yeni doğan servisi yapmaya çalışıyorlar. Doktorların muayene odalarına lavabo, laboratuara da havalandırma konulmamış” dedi. Murat KİBRİTOĞLU -Ahmet ÖZMEN- DHA

İlginizi Çekebilir

Türkler yan yatıp, 7,5 saat uyuyor

TÜRK Uyku Tıbbı Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Hikmet Yılmaz, ülkelere …

Bir yorum

  1. Burası adana arkadaşlar.Bu hastaneye kim gitse “öleceksin,az zamanın kaldı” diyorlar.Yani rezalet ötesi bir hastane.Banada öleceksin denildi şuan doktorla mahkeme aşamasındayım.Uzman doktorların çogu konu hakkında bilgisi olmayan torpille gelen yaratıklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Miles Sanders Authentic Jersey