Perşembe , 18 Temmuz 2024
Son Dakika

Tabip asteğmen intihar etti!

Samsun Asker Hastanesi’nde vatani görevini yapan tabip asteğmen, terhisine 1 ay kala intihar etti.

Edinilen bilgiye göre, göz hastalıkları uzmanı olan ve Samsun Asker Hastanesi’nde asteğmen olarak vatani görevini yapan Ahmet Volkan E., (33), ikamet ettiği Atakum ilçesi Denizevleri Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerindeki evde silahı ile kendisini vurarak intihar etti.

İki aydır Ahmet Volkan E. ile aynı evde kalan hava sağlıkçı astsubay Gündem T. (27), babasının anjiyo alması nedeniyle Ankara’ya gitti. Dönüşte otogardan kendisini alması için Ahmet Volkan E. ile sözleşen Gündem T., otogara geldiğinde arkadaşını telefonla aradı ancak Ahmet Volkan E. telefona cevap vermedi.

Dün gece saat 03.00 sıralarında eve gelen astsubay, anahtarı ile kapıyı açıp içeri girdiğinde Ahmet Volkan E.’yi mutfak kapısı önünde sandalyede oturur vaziyette buldu. Yanına yaklaştığında yerde kan gören astsubay, durumu polise bildirdi. Polisin yaptığı ilk incelemede asteğmen Ahmet Volkan E.’nin silahla intihar ettiği belirlendi.

Silahın astsubay Gündem T.’ye ait olduğu ileri sürüldü.  6 yıllık evli olduğu ve İstanbul’da yaşadığı belirtilen Ahmet Volkan E.’nin aslen Trabzon Akçaabatlı olduğu ve terhisine 1 ay kaldığı öğrenildi.

Bir yanıt yazın