Cumartesi , 13 Ağustos 2022
Anasayfa » Doktor haber » Doktora Yine Bıçaklı Saldırı – Hekime Åžiddete Hayır!

Doktora Yine Bıçaklı Saldırı – Hekime Åžiddete Hayır!

Niğde Devlet Hastanesi acil servisinde bir kişi, hamile eşine yanlış tedavi uygulandığı iddiasıyla nöbetçidoktorubıçakla yaraladı.

Niğde Devlet Hastanesi acil servisinde bir kişi, hamile eşine yanlış tedavi uygulandığı iddiasıyla nöbetçi doktorubıçakla yaraladı. Refleksle kendini koruyup saldırıyı hafif yaralı atlatan doktorhasta yakınından şikayetçi olurken, yaşanan olay güvenlikkamerasına yansıdı.

Edinilen bilgiye göre, A.A. isimli ÅŸahıs, NiÄŸde Devlet Hastanesi’ne rahatsızlanan hamile eÅŸini muayeneye getirdi. EÅŸine yanlış müdahalede bulunulduÄŸu gerekçesiyle nöbetçi doktor Kenan Polat’ı tehdit eden A.A., daha sonra bıçakla doktora saldırdı. A.A. bıçağı doktorun boynuna doÄŸru sallarken, Polat bir anlık refleksle geri çekilerek ölümden kurtuldu. YaÅŸanan olay ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

YaÅŸadıklarını anlatan doktor Kenan Polat, “11 Åžubat gecesi 23.45 sıraları gibi 7-8 aylık hamile bayan, baÅŸ dönmesi ve mide bulantısı ÅŸikayetiyle geldi. Bayanın tahlilini istedim ve tedavisini yaptım. Tahlilleri aldığım sırada sonradan eÅŸi olduÄŸunu öğrendiÄŸim biri gelerek bana küfür etmeye baÅŸladı.

Polisin gelmesine karşın A.A. acil servisin içerisine yine küfür etmeye devam etti” ifadelerini kullandı.

Kenan Polat’a saldıran A.A. ise çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. – NÄ°ÄžDE

 SONDAKİKA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.