Cumartesi , 26 Eylül 2020
Anasayfa » Genel » AK Partili Vekiller Kaza Geçirdi

AK Partili Vekiller Kaza Geçirdi

Ak Parti Bitlis Milletvekili Vahit Kiler ile Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz’ün de içinde bulunduÄŸu araç kaza yaptı.

Bitlis Adalet ve Kalkınma Partisi Milletvekilleri Vahit Kiler ile Vedat Demiröz’ün içinde bulundukları otomibil, Elazığ’dan Bitlis’e giderken MuÅŸ yakınlarında buzda kayarak takla attı. Otomobildebulunan iki milletvekili yaralı olarak MuÅŸ Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Ankara- MuÅŸ uçak seferinin kötü hava koÅŸulları yüzünden iptal edilmesi üzerine MuÅŸ uçağı, Elazığ havalimanına indi. Elazığ’dan AKP Bitlis Belediye BaÅŸkanı Fehmi Alaydın’ın 34 FA 0013 plakalı özel otomobiline binen Milletvekilleri Vahit Kiler, Vedat Demiröz ile AKP Bitlis Ä°l BaÅŸkanı Fatih KadiroÄŸlu, Bitlis’e hareket etti.

Henüz plakası ve sürücüsü tespit edilemeyenotomobil, MuÅŸ’a 8 kilometre kala, buzda kayarak takla attı. Åžarampole yuvarlananotomobilden yaralı olarak çıkan Milletvekilleri Vahit Kiler ile Vedat Demiröz ile kimliÄŸi saptanamayan bir kiÅŸi, ambulanslarla MuÅŸ Devlet Hastanesine kaldırıldı. Acil Serviste yaralılara müdahale edilirken Ä°l BaÅŸkanı KadiroÄŸlu’nun ise kazadan hiç yara almadan kurtulduÄŸu belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir