Salı , 6 Aralık 2022
Son Dakika

Doktorlarhaber.com Hakkında

Doktorlarhaber.com; Güncel Sağlık Haberleri, doktor haberleri, sağlık bakanlığı yenilikleri ve duyuruları, sağlık personelleri ile ilgili haberler ve diğer tüm sağlık kategorilerde güncel haber sunmak ve internet kullanıcısının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber portalıdır.


İLKELERİMİZ

  • Tarafsız Habercilik: Sitemizde yayınlanan haberlere konu olan olaylara veya haberlerde adı geçen kişilere tam bir tarafsızlık içinde yaklaşılmaktadır. Biz haberi okura ulaştıran “aracı” olarak, hiç bir haberin anlamını değiştirmemeyi ve hiç bir haberi manipüle etmemeyi ilke edinmiş bulunmaktayız.
  • Yönlendirmesiz Habercilik: Okurlarımıza sunduğumuz haberlerin içeriğinin “iyi haber / kötü haber”, “müjdeli haber / kara haber” olması ile ilgilenmiyoruz. Haberi sunarken, okura “şimdi sevinmelisin” veya “şimdi üzülmesin” havası ile sunmuyor; yalnızca gerçeği, yalnızca olanları, aktarıyoruz. Bir haberin okurda ne tür duygular uyandıracağı okurun karar vereceği bir konu olduğunu savunuyoruz.
  • Haberde Netlik: Herhangi bir gerçeğin ve herhangi bir olayın kenara itilmemesi, bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde minik puntolarla bir kenara atılarak gözden saklanmaması gerektiğini savunuyoruz. Sağşıl alanında özellikle Doktorları içeren her ne olduysa ve her ne olay haber niteliği taşıyorsa bizim konumuzdur ve Doktorların bunu bilmeye öğrenmeye hakkı vardır düşüncesindeyiz. Hiç bir haberi saklamayacağız, küçültmeyeceğiz, gözden kaçırmayacağız.


OKUYUCUYA KOLAYLIK?

Sitemizde haberler katagorilere ayrılmış olmakla birlikte her habere yorum imkanıda okuyuculara sunulmaktadır.

Ayrıca Sosyal medya paylaşımları ile de haberi arkadaşlarına ulaştırma seçeneği sunmuş oluyoruz.


YASALARA %100 UYGUN

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinin ismi ve haberi olduğu belirtilerek yayınlanmaktadır.

5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü Özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın