Perşembe , 26 Mayıs 2022
Anasayfa » Doktor haber » Doktor kılığına girip tecavüz etti

Doktor kılığına girip tecavüz etti

Hindistan’da yaÅŸanan tecavüz skandalında doktor kılığına giren bir adam, yeni doÄŸum yapmış kadına yoÄŸun bakım ünitesinde tecavüz etti.

Hindistan’ın Haryana eyaletinin Jhajjar bölgesinde geçtiÄŸimiz cumartesi günü yaÅŸanan olayda özel bir hastanede kız çocuÄŸu doÄŸurduktan hemen sonra yoÄŸun bakıma alınan kadın tecavüz uÄŸradı.

Olayı soruÅŸturan ekibin başı polis Suresh Kumar, polis eÅŸi 22 yaşındaki ismi açıklanmayan kadının sezaryenle cumartesi sabaha karşı doÄŸum yaptıktan sonra yoÄŸun bakım ünitesine yönlendirildiÄŸi, yaklaşık 03:20’de doktor elbisesi içinde bir adamın yoÄŸun bakım bölümüne girerek genç kadına tecavüz ettiÄŸi ortaya çıktı.

Tam olarak kendinde olmayan tecavüz mağduru kadının, kendisini doktorun muayene ettiğini sanarak tacizcisine tepki göstermediği ifade edildi.

Haryana eyaleti SaÄŸlık Bakanı Anil Vij, polise bu tecavüz olayı zanlısının hızlıca yakalanması için emir verildiÄŸini belirterek  “Kanunlar çerçevesinde zanlıya karşı sert tedbirler alacağız” dedi.

Bakan Vij, zanlının tecavüz olayını gerçekleştirdikten sonra yakında bulunan başka bir özel hastaneye giderek tecavüz olayını burada da tekrarlamak istediğini açıkladı.

Tacize yeltendiği kadının bağırarak etraftakileri uyarmasıyla olay yerinden kaçtığı belirtilen zanlının görüntüleri hastanenin kameralarınca kaydedildi. Eşkalinin belirlenmesine çalışılan zanlının en kısa sürede yakalanacağı açıklandı.

61416_doktor-kiligina-girip-tecavuz-etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.