Pazar , 14 Ağustos 2022
Anasayfa » Doktor haber » Samsun’da Doktora Bıçaklı Saldırı

Samsun’da Doktora Bıçaklı Saldırı

doktor_bicaklandi_y

Samsun’da hastane çalışanının eÅŸi tarafından bıçaklı saldırıya uÄŸrayan kadın doktor, yaÅŸamını yitirdi.

Alınan bilgiye göre, Yusuf D, konuÅŸmak amacıyla boÅŸandığı eÅŸi Åžeyda A’nın çalıştığı Ulugazi Mahallesi’ndeki özel bir hastaneye gitti. Eski eÅŸi ile hastane koridorunda tartışmaya baÅŸlayan Yusuf D’ye kadın hastalıkları uzmanı Op. Dr. Aynur DaÄŸdemir müdahale etti.

Bunun üzerine Yusuf D, DaÄŸdemir’e bıçakla saldırdı. ÇeÅŸitli yerlerinden yaralanan DaÄŸdemir, hastanede ameliyata alındı. DaÄŸdemir, yapılan müdahaleye raÄŸmen kurtarılamadı.

Bu sırada hastanenin beşinci katına çıkan Yusuf D, pencereden atladı. Beton zemine düşerek ağır yaralanan Yusuf D, hastanede yapılan müdahalenin ardından Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

Samsun’da kadın doktoru bıçakla öldürüp, binanın beÅŸinci katından atlayan saldırgan yaÅŸamını yitirdi.

Alınan bilgiye göre, hastanede kadın hastalıkları uzmanını bıçaklayarak öldürdükten sonra beşinci kattan atlayan Yusuf Demirbaş, kaldırıldığı Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hayatını kaybetti.

Ulugazi Mahallesi’ndeki özel bir hastaneye boÅŸandığı eÅŸi Åžeyda A. ile konuÅŸmak amacıyla giden Yusuf DemirtaÅŸ (38), araya giren kadın hastalıkları uzmanı Op. Dr. Aynur DaÄŸdemir’i (49) bıçaklayarak öldürmüş, daha sonra binanın beÅŸinci katına çıkarak pencereden atlamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.