Perşembe , 4 Haziran 2020
Anasayfa » Doktor haber » Doktor Ersin Bal, 26 günlük yaÅŸam savaşını kaybetti

Doktor Ersin Bal, 26 günlük yaşam savaşını kaybetti

Ä°zmir’de, kendisine ait motosikletle seyir halindeyken önünde giden kamyonun jant kapağının fırlaması sonucu dengesini kaybederek düşüp ağır yaralanan Ä°zmir’in tanınmış üroloji doktorlarından Ersin Bal (43), 26 gündür tedavi gördüğü hastanede yaÅŸamını yitirdi.

Ä°zmir’in Balçova ilçesinde 3 AÄŸustos Cumartesi günü kullandığı motosikletle Gaziemir yönüne giden, 1 çocuk babası, üroloji uzmanı Opr. Dr. Ersin Bal, Uzundere mevkiinde önünde seyreden kamyondan fırlayan jant kapağının kendisine doÄŸru gelmesi üzerine dengesini kaybetti. Motosikletten yola savrulup, ağır yaralanan Bal, ambulansla Ä°zmir Katip Çelebi Atatürk EÄŸitim ve AraÅŸtırma Hastanesi’ne kaldırarak yoÄŸun bakıma alındı.

SABAHA KARÅžI HAYATINI KAYBETTÄ°

Ersin Bal, bu sabaha karşı tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Kendisi gibi doktor olan eşi Ahu Bal ve yakınları büyük üzüntü yaşarken, Bal’ın okuldan sınıf arkadaşı Antalya’da görev yapan dermatolog Hüray Hügül, acı haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Hüray Hügül, şu açıklamayı yaptı:

“DeÄŸerli sınıf arkadaşım Dr. Ersin Bal’ı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyorum. Ãœzüntümü tarif edecek kelime bulamıyorum. Çok sevdiÄŸimiz arkadaşımız iyi bir baba, iyi bir doktor, iyi bir dosttu. Cenazesi yarın ikindi namazına müteakip Bostanlı BeÅŸikçioÄŸlu Camii’nden kaldırılacak. Tüm camiamızın başı saÄŸ olsun.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir