Cuma , 28 Şubat 2020
Anasayfa » Doktor haber » DOKTORLAR KREÅž MÄ°NÄ°KLERÄ°, DOKTORLARIN ‘TIP BAYRAMI’NI KUTLADI

DOKTORLAR KREŞ MİNİKLERİ, DOKTORLARIN ‘TIP BAYRAMI’NI KUTLADI

20160315063113

Başkent Doktorlar Kreş öğrencileri 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle doktorların ve sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı’nı kutladı.

Sosyal medyada paylaşımları ve videoları gören hekimler güzel tebrik için teşekkürlerini ilettiler ve “Kreş öğrencileri ve öğretmenlerine bu özel günde sağlıkçıları unutmadıkları için teşekkür ederiz” dediler.

Son günlerde ülkemizde yaşanan üzücü olaylardan dolayı keyifsiz bir Tıp Bayramı geçirdiklerini belirten Başkent Doktorlar Kreş ve Gündüz Bakımevi Kurucusu Yusuf Temrel “Miniklerimizin içinden de doktor, hemşire ve sağlık çalışanları çıkacaktır. Geleceğin sağlıkçılarının bu özel günü unutmamaları güzel oldu. Bu vesileyle hastaların sağlığına kavuşması için meşakkatli görevleri üstlenen başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık camiasının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlarım” dedi.

14 Mart Tıp Bayramı kapsamında öğrenciler ile birlikte doktor kimdir? Neler yapar? Biz neden doktora gideriz ? Sorularının cevaplarını öğretmenleri ile birlikte drama yöntemi ile öğrendiler.

“Benim için saÄŸlığına dikkat et” etiketleri ile akÅŸam evlerine giden öğrenciler ailelerine de saÄŸlığımıza dikkat etmemiz hususunda farkındalık yarattılar.

20160315063114

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir