Pazartesi , 1 Haziran 2020
Anasayfa » Doktor haber » Ä°zmir’de Elektrik kesilince hastalara el feneriyle müdahale edildi

Ä°zmir’de Elektrik kesilince hastalara el feneriyle müdahale edildi

karanlikhastabakma.fw

Ä°zmir Bozyaka EÄŸitim ve AraÅŸtırma Hastanesi Acil Servisi’nde, tadilat sırasında elektrik kesilince hastalara el feneriyle müdahale edilmesinin görüntüleri ortaya çıktı. 

Bozyaka EÄŸitim ve AraÅŸtırma Hastanesi Acil Servisi’nde hasta yakını tarafından çekilen görüntüler yayınlandı. Acil serviste elektriklerin kesilmesiyle birlikte kalp krizi sebebiyle gözlem altında tutulan bir hastanın, doktorlar tarafından el feneri ve cep telefonu ışığında tedavi edildiÄŸi görülüyor.

Elektrik kesilince hastalara el feneriyle müdahale edilmesiyle ilgili hastanenin yöneticisi Serdar Bayrak, haberin kurgu olduÄŸunu ileri sürerek “Acil serviste jeneratörlerimiz var, 6 saniye içinde zaten devreye giriyor. Tamamen asparagas, art niyetli bir haber.” dedi.

Elektrik kesilmesinin ardından jeneratörlerin hayati alanlara enerji verdiÄŸini söyleyen Bayrak, “Bizim Acil Servis’te yenileme çalışmamız var. Sadece acil hastalarımızı alıyoruz. Bir yandan bu iÅŸleri yaparken bir yandan saÄŸlık hizmetlerini kesintisiz ÅŸekilde vermeye devam ediyoruz.” diye konuÅŸtu.

CÄ°HAN

Bugün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir