Anasayfa / Sağlık HABER / Şehit’imiz 2 Değil 1! Doktorlar son anda polisi hayata döndürdü!

Şehit’imiz 2 Değil 1! Doktorlar son anda polisi hayata döndürdü!

İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Kayseri’nin Pınarbaşı ilçesinde meydana gelen patlama ile ilgili şehit sayısının 1, yaralı sayısının 18 olduğunu belirterek ‘doktorlar öldü sanılan bir kişiyi son anda hayata döndürdü’ dedi.

İzmir temasları sırasında AK Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay’ı ziyaret eden İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Kayseri’deki patlama ile ilgili yeni bir gelişmeyi açıkladı. Yaralı sayısında değişiklik olduğunu ve 8’i ağır 18 yaralı olduğunu belirten Şahin, ‘Ağır yaralılardan birinin hayati tehlikesi var. 10 da hafif yaralımız var. Maalesef bir polisimiz şehit oldu. Canlı bombanın 2 kişi olduğu öğrenildi ve tanınmaz halde, paramparça halde bulundular.

Terör gerçeğini bir kez daha canlı yaşadık. Şehit sayısı 2 değil bir. Doktorlar şehit olduğu sanılan bir polisimizi son anda hayata döndürdü. Bombanın nihai hedefinin Pınarbaşı olmadığını düşünüyoruz. Paylatıcının cinsi ile ilgili de bir bilgi şu an yok. Konu ile ilgili araştırmalar sürüyor’ dedi.

Sabah

İlginizi Çekebilir

Doktor anne, oğluna karşı koruma ve uzaklaştırma kararı aldırdı

Taylan YILDIRIM/İZMİR, (DHA)- İZMİR’de kadın doğum uzmanı olan A.M.B., evine gelip beyzbol sopasıyla eşyaları kıran ve kendisini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir